День дошкілля

Уже не перший рік у нашій країні активно відзначають День дошкілля.

25 вересня 2020 року у закладі дошкільної освіти №12 «Золота рибка» пройшов тематичний день  присвячений «Дню дошкілля» Ранок розпочався приємними зустрічами педагогів, вихованців та їх батьків. Було створено «Дерево-побажань» на, яке діти прикріпили макети своїх  долоньок з теплими, щирими побажаннями вихователям та садочку. Батькам вихованці надіслали відеопривітання (виконання пісень, таночків). На працівників закладу також чекав приємний сюрприз – відеопривітання від вихованців (відео віршів про садочок, дитинство, вихователів, які діти вивчили вдома з батьками).

Протягом дня у дітей був веселий, піднесений настрій, на обличчі посмішки, в очах радість, а в душі батьків та педагогів надія, що спогади про золоту пору дитинства залишиться в дитячих серцях назавжди.