День української писемності та мови

З метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу у ЗДО No 12 “Золота рибка» 9 листопада 2020 року був проведений День української писемності та мови.
Вихователями закладу були організовані та проведені тематичні бесіди, читання українських народних казок, вивчення малих фольклорних форм, дидактичні ігри з народознавства.
В групах старшого дошкільного віку були організовані та проведені квести “Плекаймо мову». В ході яких діти декламували вірші про українську мову, розповідали гуморески наповнені українським колоритом, грали в мовленнєві та народні ігри, слухали записи українських народних пісень.
Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.