Досягнення педагогів ЗДО №12 2020/2021 навчальний рік

УчасникиРік проведення  Субꞌєкт підвищення кваліфікації  Назва заходу  Відзнака
Ващенко А.В Сухецька О.І. Мазур Л.І. Хлипало М.І. Олійник О.Г.  2020  Центр прогресивної освіти «Генезум»Всеукраїнська науково-практична конференція «Досвід роботи вихователя закладу дошкільної освіти: традиційні підходи та інновації»  Сертифікат (5 акад.год.)
Хлипало М.І. Олійник О.Г. Андрієнко І.М.2020Центр прогресивної освіти «Генезум»Всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегічні пріорітети досвідусучасного закладу дошкільної освіти»Сертифікат (5 акад.год.)
Олійник О.Г. Шумко Т.П.2021Центр прогресивної освіти «Генезум»Всеукраїнська науково-практична конференція «Особливості корекційно-ігрової діяльності у роботі вихователя закладу дошкільної освіти»Сертифікат (5 акад.год.)
Ващенко А.В Гурбич І.А.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі: «Інклюзивне освітнє середовище в ЗДО»;  Сертифікат (2 акад. год.)
Ващенко А.В.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарах:«Дошкілля: шляхи розвитку ігрової діяльності»; «Освітній процес у ЗДО»  Сертифікат (2 акад.год.) Сертифікат (2 акад.год.)
Хоменко Н.В2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «STREAM-освіта дошкільнят та молодших школярів: особливості планування покрокове впровадження»  Сертифікат (2 акад.год.)
Іванюк Г.П.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «Модерні практики розвитку мовлення дошкільнят в Україні та за кордоном»Сертифікат (3 акад.год.)
Іванюк Г.П.2021Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «SOFT SKILLS, або «Мꞌякі навички» у дошкільників: запозичуємо у європейців чи свого не цураємось?»Сертифікат (3 акад.год.)
Іванюк Г.П.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «STREAM-освіта дошкільників: міжпредметна інтеграція в освітній діяльності за програмою «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт»Сертифікат (2 акад.год.)
Шумко Т.П.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «Підготовка та проведення відкритого перегляду занять і заходів: що є пріоритетом – діти чи зміст?»Сертифікат (2 акад.год.)
Ващенко А.В Хоменко Н.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Участь у вебінарі «Вирішення життєвих проблем за допомогою інженерного мислення за напрямами альтернативної програми «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт»  Сертифікат (4 акад.год.)
Хоменко Н.В.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у тренінгу «Розвиток емоційного інтелекту дошкілят»Сертифікат (6 акад.год.)
Хоменко Н.В.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у тренінгу «Ранкові зустрічі у закладі дошкільної освіти: плануємо та проводимо по-новому»Сертифікат (6 акад.год.)
Юрчишена О.О.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у вебінарі «На допомогу вихователю,або Як легко і просто підготувати дитину до навчання в школі»Сертифікат (4 акад.год.)
Ващенко А.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Коучинг-консультація «Працюємо за зошитом  «Розвиток мовлення 5+»  Сертифікат
Ващенко А.В Хоменко Н.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Освітня зустріч «Гостьовий обмін досвідом педагогів. «Дитячий садок в Німеччині: що спільного між нами та чого можемо навчитися»  Сертифікат
Хоменко Н.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Участь у вебінарі «STREAM-освіта дошкільників: як налаштуватися на результативну діяльність»Сертифікат (4 акад.год.)
Ващенко А.В2020ОП «На Урок»Учасник конкурсу навчальних розробок «Вчительська десятка»Диплом
Хоменко Н.В.2020ОП «На Урок»Учасник конкурсу навчальних розробок «Фантастична пꞌятірка»Диплом
Ващенко А.В Хоменко Н.В2020ОП «На Урок»Поширення власного педагогічного досвіду серед спільноти освітян України»Грамота
Ващенко А.В2020ОП «На Урок»Участь у формуванні освітнього простору бібліотеки авторських розробок  Грамота