Досягнення педагогів ЗДО №12 2020/2021 навчальний рік

УчасникиРік проведення  Субꞌєкт підвищення кваліфікації  Назва заходу  Відзнака
Ващенко А.В Сухецька О.І. Мазур Л.І. Хлипало М.І. Олійник О.Г.  2020  Центр прогресивної освіти «Генезум»Всеукраїнська науково-практична конференція «Досвід роботи вихователя закладу дошкільної освіти: традиційні підходи та інновації»  Сертифікат (5 акад.год.)
Хлипало М.І. Олійник О.Г. Андрієнко І.М.2020Центр прогресивної освіти «Генезум»Всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегічні пріорітети досвідусучасного закладу дошкільної освіти»Сертифікат (5 акад.год.)
Олійник О.Г. Шумко Т.П.2021Центр прогресивної освіти «Генезум»Всеукраїнська науково-практична конференція «Особливості корекційно-ігрової діяльності у роботі вихователя закладу дошкільної освіти»Сертифікат (5 акад.год.)
Ващенко А.В Гурбич І.А.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі: «Інклюзивне освітнє середовище в ЗДО»;  Сертифікат (2 акад. год.)  
Ващенко А.В.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарах:«Дошкілля: шляхи розвитку ігрової діяльності»; «Освітній процес у ЗДО»  Сертифікат (2 акад.год.) Сертифікат (2 акад.год.)
Хоменко Н.В2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «STREAM-освіта дошкільнят та молодших школярів: особливості планування покрокове впровадження»  Сертифікат (2 акад.год.)
Іванюк Г.П.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «Модерні практики розвитку мовлення дошкільнят в Україні та за кордоном»Сертифікат (3 акад.год.)
Іванюк Г.П.2021Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «SOFT SKILLS, або «Мꞌякі навички» у дошкільників: запозичуємо у європейців чи свого не цураємось?»Сертифікат (3 акад.год.)
Іванюк Г.П.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «STREAM-освіта дошкільників: міжпредметна інтеграція в освітній діяльності за програмою «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт»Сертифікат (2 акад.год.)
Шумко Т.П.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «Підготовка та проведення відкритого перегляду занять і заходів: що є пріоритетом – діти чи зміст?»Сертифікат (2 акад.год.)
Ващенко А.В Хоменко Н.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Участь у вебінарі «Вирішення життєвих проблем за допомогою інженерного мислення за напрямами альтернативної програми «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт»  Сертифікат (4 акад.год.)
Хоменко Н.В.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у тренінгу «Розвиток емоційного інтелекту дошкілят»Сертифікат (6 акад.год.)
Хоменко Н.В.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у тренінгу «Ранкові зустрічі у закладі дошкільної освіти: плануємо та проводимо по-новому»Сертифікат (6 акад.год.)
Юрчишена О.О.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у вебінарі «На допомогу вихователю,або Як легко і просто підготувати дитину до навчання в школі»Сертифікат (4 акад.год.)
Ващенко А.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Коучинг-консультація «Працюємо за зошитом  «Розвиток мовлення 5+»  Сертифікат
Ващенко А.В Хоменко Н.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Освітня зустріч «Гостьовий обмін досвідом педагогів. «Дитячий садок в Німеччині: що спільного між нами та чого можемо навчитися»  Сертифікат
Хоменко Н.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Участь у вебінарі «STREAM-освіта дошкільників: як налаштуватися на результативну діяльність»Сертифікат (4 акад.год.)
Ващенко А.В2020ОП «На Урок»Учасник конкурсу навчальних розробок «Вчительська десятка»Диплом
Хоменко Н.В.2020ОП «На Урок»Учасник конкурсу навчальних розробок «Фантастична пꞌятірка»Диплом
Ващенко А.В Хоменко Н.В2020ОП «На Урок»Поширення власного педагогічного досвіду серед спільноти освітян України»Грамота
Ващенко А.В2020ОП «На Урок»Участь у формуванні освітнього простору бібліотеки авторських розробок  Грамота
Трегубова Н.Ф. Іванюк Г.П.2020ОП «На Урок»Участь у вебінарі «Створення інклюзивного середовища в закладах освіти»Свідоцтво (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф.2020ОП «На Урок»Участь у вебінарі «Формування комунікативних навичок у дітей з особливими освітніми потребами»Свідоцтво (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф.2020ОП «На Урок»Участь у вебінарі ««Розвиток пізнавальної діяльності у дітей з синдромом Дауна»Свідоцтво (2 акад.год)
Іванюк Г.П.2020ОП «На Урок»Участь у вебінарі «Інклюзивно-ресурсний центр: принципи взаємодії дитини, батьків та закладу освіти»Свідоцтво (2 акад.год)
Хоменко Н.В Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Внесок у розвиток онлайн бібліотеки методичних матеріалівПодяка
Хоменко Н.В2020ТОВ «Всеосвіта»Активне використання інформаційно-комунітативних технологій у педагогічній роботіГрамота
Хоменко Н.В Олійник О.Г. Черній Н.А.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Роль казки у розвитку та вихованні дитини дошкільного віку. ТРВЗ-інструменти»Сертифікат (2 акад.год)
Іванюк Г.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «З чого розпочати дистанційне навчання. Найпростіші онлайн-сервіси та поерокова інструкція»Сертифікат (2 акад.год)
Хоменко Н.В2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Підвищення рівня цифрової грамотності педагогічних працівників. Можливості платформи «Всеосвіта»для дистанційного навчання»Сертифікат (4 акад.год)
Сухецька О.І. Іванюк Г.П. Хлипало М.І. Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами ТРВЗ (робочі кейси)»Сертифікат (2 акад.год)
Олійник О.Г. Хлипало М.І. Черній Н.А. Іванюк Г.П. Ткач Я.О. Шумко Т.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Методичні розробки для навчання та розвитку дітей дошкільного віку»Сертифікат (2 акад.год)
Олійник О.Г. Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Структура ефективного розвивального заняття в закладі дошкільної освіти»Сертифікат (2 акад.год)
Хлипало М.І. Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток соціальних навичок у дітей: ігри та вправи»Сертифікат (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Організація корекційно – розвиткової роботи з дітьми з тяжкими порушеннями мовлення в умовах інклюзивного середовища»Сертифікат (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф. Іванюк Г.П. Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток імпресивного мовлення у дітей з інтелектуальними порушеннями»Сертифікат (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф. Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Лепбук  як інструмент реалізації практичного та творчого навчання»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю. Іванюк Г.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Немовленнєва дитина в інклюзивному просторі»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Педагогічні підходи в роботі з дітьми,які мають аутичні розлади»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Проєктна діяльність в освітньому процесі.З чого розпочати?»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток уяви в різні вікові періоди.Практикум»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Особливості організації фізичного розвитку дошкільника»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю. Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Як обрати стиль спілкування з дитиною в умовах сьогодення.Прийоми ефективної взаємодії»Сертифікат (2 акад.год)
Мазур Л.І. Іванюк Г.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток мислення та мовлення як складова розвивальних занять для дошкільнят».Сертифікат (2 акад.год)
Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у венбінарі « Мовленнєва готовність дитини до школи. Розвиток та корекція».Сертифікат (2 акад.год)
Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Технології створення та виготовлення методичних розробок. Ідеї, реалізація, собівартість».Сертифікат (2 акад.год)
Андрієнко І.М. Конашук В.Л.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Пошуково – дослідницька діяльність як складова виховного процесу ЗДО»Сертифікат (2 акад.год)
Андрієнко І.М. Конашук В.Л.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Розвиток уваги на різних вікових етапах. Порушення уваги»Сертифікат (2 акад.год)
Андрієнко І.М. Конашук В.Л.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Кейс ТРВЗ завдань до інтегрованого курсу « Природничі науки»Сертифікат (2 акад.год)
Конашук В.Л.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Співпраця асистента вчителя з педагогами: супровід інклюзивного навчання у сучасних умовахСертифікат (2 акад.год)
Конашук В.Л.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Взаємодія педагогічних працівників ЗДО з батьками. Педагогіка партнерства»Сертифікат (2 акад.год)
Конашук В.Л. Іванюк Г.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Організація прогулянок у ЗДО. Поради вихователя»Сертифікат (2 акад.год)
Конашук В.Л.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Як розвивати сильне мислення у дітей?»Сертифікат (2 акад.год)
Конашук В.Л.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Ниткографія у ЗДО. Розвиток творчих здібностей вихованців»Сертифікат (2 акад.год)
Конашук В.Л.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Ігри з лабіринтами як ефективний засіб розвитку просторового мислення дошкільнят та молодших школярів»Сертифікат (2 акад.год)
Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Як підвищити самооцінку дитини: ефективні ігрові прийоми»Сертифікат (2 акад.год)
Конашук В.Л.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Особливості формування пізнавальної мотивації в дошкільному віці»Сертифікат (2 акад.год)
Олійник О.Г.2021ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Як пережити стрес правильно:стратегії реагування та вікові особливості»Сертифікат (2 акад.год)
Олійник О.Г. Юрчишена О.О. Дударенко А.А.2021ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Елементи STEM-освіти у закладі дошкільної освіти»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю. Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція конференція «Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти»Сертифікат (10 акад.год)
Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Всеукраїнський освітній марафон на тему: «Траєкторія розвитку сучасного педагога».Сертифікат (15 акад.год)
Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Всеукраїнський науково – практичний семінар на тему : «STEM – освіта: ресурси та перспективи розвитку в 2020 – 2021навчальному році».   Сертифікат (4 акад.год)
Сухецька О.І Мазур Л.І.2020Студія онлайн-освіти EdEraОнлайн-курс «Вступ до раннього втручання»Сертифікат (30 акад.год)
Сухецька О.І Мазур Л.І.2020Студія онлайн-освіти EdEraОнлайн-курс «Ключові уміння 21-го століття»Сертифікат (5 акад.год)
Мазур Л.І.2020Студія онлайн-освіти EdEraОнлайн-курс з медіаграмотності VERIFIEDСертифікат (9 акад.год)
Сухецька О.І.2021Студія онлайн-освіти EdEraОнлайн-курс «Бери і роби»Сертифікат (20 акад.год)
Сухецька О.І.2020Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у конкурсі вихователів «Я буду вправним першачком»Сертифікат
Сухецька О.І. Іванюк Г.П. Пересунько І.О.2020Видавництво ГЕНЕЗАМетодичний семінар «Використання дидактичних посібників з розвитку мовлення в процесі підготовки старших дошкільників до школи»Сертифікат (1.5 акад.год)
Шумко Т.П. Дударенко А.А Сухецька О.І.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Розвиток логіко-математичних уявлень у дітей середнього то старшого дошкільного віку»Сертифікат (1.5 акад.год)
Кравець Н.Т. Сухецька О.І. Квашук Л.І. Подлесна Т.В.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Використання навчально- методичного комплекту «Прогулянки містом з розвагами та корисними завданнями у роботі з формування у старших дошкільників соціальної та громадянської  компетентностей .Сертифікат (1.5 акад.год)
Ващенко А.В Хоменко Н.В Олійник О.Г. Ткач Я.О. Квашук Л.І. МогильоваЮ.Ю Черній Н.А. Пересунько І.О. Дударенко А.А.  2020УДПУ ім.П.ТичиниІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого педагогічний супровід розвитку дитини в умовах взаємодії закладу дошкільної освіти та сімꞌї»Сертифікат (6 акад.год)
Хлипало М.І. Іванюк Г.П. Могильова Ю.Ю. Андрієнко І.М. Пересунько І.О. Квашук Л.І. Ткая Я.О.2020УДПУ ім.П.ТичиниНауково-методичний семінар: «Дослідницька діяльність дошкільників у контексті STEM – ОСВІТИСертифікат (1 акад.год)
Кумановська Л.О.2020КВНЗ УГПК ім.Т.Г.ШевченкаУчасть у відкритому виховному заході «Калейдоскоп педагогічних технологій»Сертифікат
Творча група: Хлипало М.І. Олійник О.Г. Квашук Л.І. Кравець Н.Т. Черній Н.А. Шумко Т.П. Пересунько І.О. Трегубова Н.Ф. Бовкун С.М.2020 Часопис «Бібліотечка вихователя дитячого садка»Переможці заочного практикуму «Цікава ЛОГО математика» (дидактичні ігри за інноваційною технологією LEGO-КОНСТРУКТОР)Диплом
Хлипало М.І.2020Часопис «Бібліотечка вихователя дитячого садка»Переможець заочного практикуму «Цікава ЛОГО математика» (творчі доробки «Дидактичні ігри за інноваційною технологією LEGO-КОНСТРУКТОР» «Дидактичні ігри «Геометричний рай»  Диплом
Трегубова Н.Ф.2020Видавництво «Каламар»Участь у вебінарі ««Як допомагати дитині справлятись з емоціями. Що таке емоційний інтелект, як і для чого його розвивати»Сертифікат (1 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020Вінницький інститут ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»Участь у вебінарі «Інклюзивне навчання та дистанційна освіта»Сертифікат (9 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ATOMSHUBВсеукраїнська наукова онлайн конференція «Професійне зростання через самоосвіту.Підвищення кваліфікації вчителів та вихователів»Диплом
Сухецька О.І.2021UNICEFЕлектронний курс «Як говорити з дитиною про здоровꞌя та профілактику вірусів без тривоги та страху»Сертифікат
Сухецька О.І.2021Платформа масових відкритих онлайн-курсів PrometheusКурс «Освітні інструменти критичного мислення»Сертифікат (60 акад.год)
Сухецька О.І. Квашук Л.І.2021Платформа масових відкритих онлайн-курсів PrometheusКурс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти»Сертифікат (80 акад.год)
Пересунько І.О.2020Дистанційна академіяУчасть у вебінарі «Креативність і освіта:новий погляд і нові можливості»Сертифікат (2 акад.год)
Пересунько І.О.2020ГО «Центр сучасної педагогіки «Освітній маркер»Учасник Всеукраїнської онлайн педради «Сучасний учитель – дослідник, учений, письменник, актор, психолог, стратег і…»Сертифікат (4 акад.год)
Сухецька О.І.2021ВУМ onlineПройшла курс «Intelligent Listening, або Мистецтво Слухати»Сертифікат (3 акад.год)