Досягнення педагогів ЗДО №12 2020/2021 навчальний рік

УчасникиРік проведення  Субꞌєкт підвищення кваліфікації  Назва заходу  Відзнака
Ващенко А.В Сухецька О.І. Мазур Л.І. Хлипало М.І. Олійник О.Г. Подлесна Т.В.  2020  Центр прогресивної освіти «Генезум»Всеукраїнська науково-практична конференція «Досвід роботи вихователя закладу дошкільної освіти: традиційні підходи та інновації»  Сертифікат (5 акад.год.)
Хлипало М.І. Олійник О.Г. Андрієнко І.М.2020Центр прогресивної освіти «Генезум»Всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегічні пріорітети досвідусучасного закладу дошкільної освіти»Сертифікат (5 акад.год.)
Олійник О.Г. Шумко Т.П. Ганська Л.В.2021Центр прогресивної освіти «Генезум»Всеукраїнська науково-практична конференція «Особливості корекційно-ігрової діяльності у роботі вихователя закладу дошкільної освіти»Сертифікат (5 акад.год.)
Ващенко А.В Гурбич І.А.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі: «Інклюзивне освітнє середовище в ЗДО»;  Сертифікат (2 акад. год.)  
Ващенко А.В.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарах:«Дошкілля: шляхи розвитку ігрової діяльності»; «Освітній процес у ЗДО»  Сертифікат (2 акад.год.) Сертифікат (2 акад.год.)
Хоменко Н.В2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «STREAM-освіта дошкільнят та молодших школярів: особливості планування покрокове впровадження»  Сертифікат (2 акад.год.)
Іванюк Г.П.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «Модерні практики розвитку мовлення дошкільнят в Україні та за кордоном»Сертифікат (3 акад.год.)
Іванюк Г.П.2021Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «SOFT SKILLS, або «Мꞌякі навички» у дошкільників: запозичуємо у європейців чи свого не цураємось?»Сертифікат (3 акад.год.)
Іванюк Г.П.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «STREAM-освіта дошкільників: міжпредметна інтеграція в освітній діяльності за програмою «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт»Сертифікат (2 акад.год.)
Шумко Т.П.2020Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «Підготовка та проведення відкритого перегляду занять і заходів: що є пріоритетом – діти чи зміст?»Сертифікат (2 акад.год.)
Іванюк Г.П.2021Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «SOFT SKILLS:критичне мислення-як розвивати в дітей та дорослих?”Сертифікат (2 акад.год.)
Іванюк Г.П.2021Інформаційно-видавнича агенція «Освіта України»Участь у вебінарі «Запобігання порушенням читання та письма у дошкільнят»Сертифікат (2 акад.год.)
Ващенко А.В Хоменко Н.В Ганська Л.В.2020ГО «Академія розвитку особистості»Участь у вебінарі «Вирішення життєвих проблем за допомогою інженерного мислення за напрямами альтернативної програми «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт»  Сертифікат (4 акад.год.)
Хоменко Н.В.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у тренінгу «Розвиток емоційного інтелекту дошкілят»Сертифікат (6 акад.год.)
Хоменко Н.В.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у тренінгу «Ранкові зустрічі у закладі дошкільної освіти: плануємо та проводимо по-новому»Сертифікат (6 акад.год.)
Ганська Л.В.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у тренінгу «Досліджуємо, експерементуємо, проєктуємо»Сертифікат (6 акад.год.)
Ганська Л.В.2021ГО «Академія розвитку особистості»Членкиня Громадської організації ««Академія розвитку особистості»Сертифікат
Юрчишена О.О.2021ГО «Академія розвитку особистості»Участь у вебінарі «На допомогу вихователю,або Як легко і просто підготувати дитину до навчання в школі»Сертифікат (4 акад.год.)
Ващенко А.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Коучинг-консультація «Працюємо за зошитом  «Розвиток мовлення 5+»  Сертифікат
Ващенко А.В Хоменко Н.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Освітня зустріч «Гостьовий обмін досвідом педагогів. «Дитячий садок в Німеччині: що спільного між нами та чого можемо навчитися»  Сертифікат
Хоменко Н.В2020ГО «Академія розвитку особистості»Участь у вебінарі «STREAM-освіта дошкільників: як налаштуватися на результативну діяльність»Сертифікат (4 акад.год.)
Хоменко Н.В.2020Тренінговий центр «Сертифіковані українські технології освіти» СУТОУчасть у вебінарі «Від ілюзії до інклюзії»Сертифікат (2 акад.год.)
Іванюк Г.П.2021Тренінговий центр «Сертифіковані українські технології освіти» СУТОУчасть у вебінарі « Здоровязбережувальна компетентність дошкільників:сходинки до сформованостей»Сертифікат (2 акад.год.)
Іванюк Г.П.2021Тренінговий центр «Сертифіковані українські технології освіти» СУТОУчасть у вебінарі «Кінезіологічні вправи для стимулювання мозкової діяльності дітей»Сертифікат (2 акад.год.)
Хлипало М.І.2021Тренінговий центр «Сертифіковані українські технології освіти» СУТОУчасть у третій міжнародній онлайн-конференція для освітян «Сучасна освіта: складаємо пазли Know How – Знаю, як»Сертифікат (7 акад.год.)
Ващенко А.В2020ОП «На Урок»Учасник конкурсу навчальних розробок «Вчительська десятка»Диплом
Хоменко Н.В.2020ОП «На Урок»Учасник конкурсу навчальних розробок «Фантастична пꞌятірка»Диплом
Ващенко А.В Хоменко Н.В2020ОП «На Урок»Поширення власного педагогічного досвіду серед спільноти освітян України»Грамота
Ващенко А.В2020ОП «На Урок»Участь у формуванні освітнього простору бібліотеки авторських розробок  Грамота
Трегубова Н.Ф. Іванюк Г.П.2020ОП «На Урок»Участь у вебінарі «Створення інклюзивного середовища в закладах освіти»Свідоцтво (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф.2020ОП «На Урок»Участь у вебінарі «Формування комунікативних навичок у дітей з особливими освітніми потребами»Свідоцтво (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф.2020ОП «На Урок»Участь у вебінарі ««Розвиток пізнавальної діяльності у дітей з синдромом Дауна»Свідоцтво (2 акад.год)
Іванюк Г.П.2020ОП «На Урок»Участь у вебінарі «Інклюзивно-ресурсний центр: принципи взаємодії дитини, батьків та закладу освіти»Свідоцтво (2 акад.год)
Хоменко Н.В Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Внесок у розвиток онлайн бібліотеки методичних матеріалівПодяка
Хоменко Н.В2020ТОВ «Всеосвіта»Активне використання інформаційно-комунітативних технологій у педагогічній роботіГрамота
Хоменко Н.В Олійник О.Г. Черній Н.А.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Роль казки у розвитку та вихованні дитини дошкільного віку. ТРВЗ-інструменти»Сертифікат (2 акад.год)
Іванюк Г.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «З чого розпочати дистанційне навчання. Найпростіші онлайн-сервіси та поерокова інструкція»Сертифікат (2 акад.год)
Хоменко Н.В2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Підвищення рівня цифрової грамотності педагогічних працівників. Можливості платформи «Всеосвіта»для дистанційного навчання»Сертифікат (4 акад.год)
Сухецька О.І. Іванюк Г.П. Хлипало М.І. Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами ТРВЗ (робочі кейси)»Сертифікат (2 акад.год)
Олійник О.Г. Хлипало М.І. Черній Н.А. Іванюк Г.П. Ткач Я.О. Шумко Т.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Методичні розробки для навчання та розвитку дітей дошкільного віку»Сертифікат (2 акад.год)
Олійник О.Г. Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Структура ефективного розвивального заняття в закладі дошкільної освіти»Сертифікат (2 акад.год)
Хлипало М.І. Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток соціальних навичок у дітей: ігри та вправи»Сертифікат (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Організація корекційно – розвиткової роботи з дітьми з тяжкими порушеннями мовлення в умовах інклюзивного середовища»Сертифікат (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф. Іванюк Г.П. Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток імпресивного мовлення у дітей з інтелектуальними порушеннями»Сертифікат (2 акад.год)
Трегубова Н.Ф. Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Лепбук  як інструмент реалізації практичного та творчого навчання»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю. Іванюк Г.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Немовленнєва дитина в інклюзивному просторі»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Педагогічні підходи в роботі з дітьми,які мають аутичні розлади»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Проєктна діяльність в освітньому процесі.З чого розпочати?»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток уяви в різні вікові періоди.Практикум»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Особливості організації фізичного розвитку дошкільника»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю. Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Як обрати стиль спілкування з дитиною в умовах сьогодення.Прийоми ефективної взаємодії»Сертифікат (2 акад.год)
Мазур Л.І. Іванюк Г.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Розвиток мислення та мовлення як складова розвивальних занять для дошкільнят».Сертифікат (2 акад.год)
Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у венбінарі « Мовленнєва готовність дитини до школи. Розвиток та корекція».Сертифікат (2 акад.год)
Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Технології створення та виготовлення методичних розробок. Ідеї, реалізація, собівартість».Сертифікат (2 акад.год)
Андрієнко І.М.  2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Пошуково – дослідницька діяльність як складова виховного процесу ЗДО»Сертифікат (2 акад.год)
Андрієнко І.М. Дишлева О.М.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Розвиток уваги на різних вікових етапах. Порушення уваги»Сертифікат (2 акад.год)
Андрієнко І.М.                              2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Кейс ТРВЗ завдань до інтегрованого курсу « Природничі науки»Сертифікат (2 акад.год)
Іванюк Г.П.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі ««Організація прогулянок у ЗДО. Поради вихователя»Сертифікат (2 акад.год)
Ткач Я.О.2020ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Як підвищити самооцінку дитини: ефективні ігрові прийоми»Сертифікат (2 акад.год)
Олійник О.Г.2021ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Як пережити стрес правильно:стратегії реагування та вікові особливості»Сертифікат (2 акад.год)
Олійник О.Г. Юрчишена О.О. Дударенко А.А.2021ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Елементи STEM-освіти у закладі дошкільної освіти»Сертифікат (2 акад.год)
Могильова Ю.Ю. Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція конференція «Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти»Сертифікат (10 акад.год)
Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Всеукраїнський освітній марафон на тему: «Траєкторія розвитку сучасного педагога».Сертифікат (15 акад.год)
Мазур Л.І.2020ТОВ «Всеосвіта»Всеукраїнський науково – практичний семінар на тему : «STEM – освіта: ресурси та перспективи розвитку в 2020 – 2021навчальному році».   Сертифікат (4 акад.год)
Пересунько І.О.2021ТОВ «Всеосвіта»Участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні  на тему «Толерантна освіта – запорука здорового суспільства»Сертифікат (15 акад.год)
Олійник О.Г. Дишлева О.М.2021ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Організація роботи з дітьми з особливими освітніми потребами у закладах освіти»Сертифікат (2 акад.год)
Дударенко А.А.2021ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Методики іетелектуального розвитку дошкільника, Блоки Дьонеша, Палички Кюізенера, «Шість дарів Фребеля», кола Ейлера»Сертифікат (2 акад.год)
Шумко Т.П. Дударенко А.А. Могильова Ю.Ю.2021ТОВ «Всеосвіта»Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Освітній практикум: безбарꞌєрне освітнє середовище для дітей з особливими освітніми потребами»Сертифікат (10 акад.год)
Дишлева О.М.2021ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «STEM – освіта в ЗЗСО: реалії, перспективи, шляхи розвитку»Сертифікат (2 акад.год)
Іванюк Г.П.2021ТОВ «Всеосвіта»Участь у вебінарі «Казкотерапія як метод творчої трансформації особистості» 
Сухецька О.І Мазур Л.І. Дударенко А.А.2020Студія онлайн-освіти EdEraОнлайн-курс «Вступ до раннього втручання»Сертифікат (30 акад.год)
Сухецька О.І Мазур Л.І. Шумко Т.П. Дударенко А.А. Могильова Ю.Ю.2020   2021Студія онлайн-освіти EdEraОнлайн-курс «Ключові уміння 21-го століття»Сертифікат (5 акад.год)
Мазур Л.І.2020Студія онлайн-освіти EdEraОнлайн-курс з медіаграмотності VERIFIEDСертифікат (9 акад.год)
Сухецька О.І. Мазур Л.І.2021Студія онлайн-освіти EdEraОнлайн-курс «Бери і роби»Сертифікат (20 акад.год)
Сухецька О.І.2021Студія онлайн-освіти EdEraПрограма підвищення кваліфікації «Школа для всіх»Сертифікат (30 акад.год)
Сухецька О.І. Іванюк Г.П. Пересунько І.О.2020Видавництво ГЕНЕЗАМетодичний семінар «Використання дидактичних посібників з розвитку мовлення в процесі підготовки старших дошкільників до школи»Сертифікат (1.5 акад.год)
Шумко Т.П. Дударенко А.А Сухецька О.І. Шумко Т.П. Мазур Л.І. Могильова Ю.Ю.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Розвиток логіко-математичних уявлень у дітей середнього то старшого дошкільного віку»Сертифікат (1.5 акад.год)
Кравець Н.Т. Сухецька О.І. Квашук Л.І. Подлесна Т.В. Мазур Л.І.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Використання навчально- методичного комплекту «Прогулянки містом з розвагами та корисними завданнями у роботі з формування у старших дошкільників соціальної та громадянської  компетентностей .Сертифікат (1.5 акад.год)
Пересунько І.О. Кравець Н.Т. Шумко Т.П. Сухецька О.І. Мазур Л.І. Могильова Ю.Ю.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Формування у дітей позитивного образу своєї країни (за навчальним комплексом «Сонечко мандрує Україною»)Сертифікат (1.5 акад.год)
Пересунько І.О. Шумко Т.П. Сухецька О.І. Мазур Л.І. Дударенко А.А. Могильова Ю.Ю.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Дитина у природному довкіллі: розвиваємо мислення і почуття»Сертифікат (1.5 акад.год)
Сухецька О.І. Мазур Л.І. Могильова Ю.Ю.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Ефективні методи та прийоми розвитку мовлення у дітей старшого дошкільного віку: поради науковців, лайфхаки від практиків»Сертифікат (2 акад.год)
Сухецька О.І. Мазур Л.І. Могильова Ю.Ю.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Формування здоровꞌязбережувальної компетентності у дітей старшого дошкільного віку»Сертифікат (2 акад.год)
Пересунько І.О. Сухецька О.І. Могильова Ю.Ю.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Поліпрограмність та варіативність сучасної дошкільної освіти: можливості професійного росту вихователя»Сертифікат (2 акад.год)
Сухецька О.І. Мазур Л.І. Дударенко А.А. Могильова Ю.Ю.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Методи та прийоми формування  мовленнєвої компетентності дітей старшого дошкільного віку: готовність до письма»Сертифікат (2 акад.год)
Сухецька О.І. Мазур Л.І. Дударенко А.А. Могильова Ю.Ю.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Пізнавально-дослідницький розвиток старших дошкільників на заняттях з образотворчого мистецтва та праці»Сертифікат (2 акад.год)
Подлесна Т.В. Сухецька О.І. Мазур Л.І. Могильова Ю.Ю.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасть у вебінарі «Сучасні технології формування логіко-математичного розвитку у дітей старшого дошкільного віку: тенденції, досвід, поради»Сертифікат (2 акад.год)
Сухецька О.І. Кравець Н.Т. Мазур Л.І.2021Видавництво ГЕНЕЗАУчасник апробації навчально-методичного комплекту для підготовки дітей старшого дошкільного віку «Я буду вправним першачком»Сертифікат учасника апробації
Мазур Л.І.2021Інститут практичної психології Ольги Гаркавець «Гаркавец»Участь у вебінарі «Дитячий арт-терапевт. Основи ефективної практики»Сертифікат (2 акад.год)
Ващенко А.В Хоменко Н.В Олійник О.Г. Ткач Я.О. Квашук Л.І. МогильоваЮ.Ю Черній Н.А. Пересунько І.О. Дударенко А.А.  2020УДПУ ім.П.ТичиниІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого педагогічний супровід розвитку дитини в умовах взаємодії закладу дошкільної освіти та сімꞌї»Сертифікат (6 акад.год)
Хлипало М.І. Іванюк Г.П. Могильова Ю.Ю. Андрієнко І.М. Пересунько І.О. Квашук Л.І. Ткая Я.О.  2020УДПУ ім.П.ТичиниНауково-методичний семінар: «Дослідницька діяльність дошкільників у контексті STEM – ОСВІТИСертифікат (1 акад.год)
Черній Н.А. Шклярук О.В. Гаєвська Н.М. Сухорська В.В.2021УДПУ ім.П.ТичиниРегіональний науково-методичний семінар «Формування особистості дитини в сучасному інформаційно-комунікаційному суспільстві»Сертифікат (4 акад.год)
Кумановська Л.О.2020КВНЗ УГПК ім.Т.Г.ШевченкаУчасть у відкритому виховному заході «Калейдоскоп педагогічних технологій»Сертифікат
Андрієнко І.М.2021КВНЗ УГПК ім.Т.Г.ШевченкаУчасть у V всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Педагогічна спадщина Софії Русової та сучасні проблеми реформування національної освіти в Україні»Сертифікат (8 акад.год)
Творча група: Хлипало М.І. Олійник О.Г. Квашук Л.І. Кравець Н.Т. Черній Н.А. Шумко Т.П. Пересунько І.О. Трегубова Н.Ф. Бовкун С.М.2020 Часопис «Бібліотечка вихователя дитячого садка»Переможці заочного практикуму «Цікава ЛОГО математика» (дидактичні ігри за інноваційною технологією LEGO-КОНСТРУКТОР)Диплом
Хлипало М.І.2020Часопис «Бібліотечка вихователя дитячого садка»Переможець заочного практикуму «Цікава ЛОГО математика» (творчі доробки «Дидактичні ігри за інноваційною технологією LEGO-КОНСТРУКТОР» «Дидактичні ігри «Геометричний рай»  Диплом
Трегубова Н.Ф.2020Видавництво «Каламар»Участь у вебінарі ««Як допомагати дитині справлятись з емоціями. Що таке емоційний інтелект, як і для чого його розвивати»Сертифікат (1 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020Вінницький інститут ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»Участь у вебінарі «Інклюзивне навчання та дистанційна освіта»Сертифікат (9 акад.год)
Могильова Ю.Ю.2020ATOMSHUBВсеукраїнська наукова онлайн конференція «Професійне зростання через самоосвіту.Підвищення кваліфікації вчителів та вихователів»Диплом
Сухецька О.І.2021UNICEFЕлектронний курс «Як говорити з дитиною про здоровꞌя та профілактику вірусів без тривоги та страху»Сертифікат
Сухецька О.І. Мазур Л.І.  2021Платформа масових відкритих онлайн-курсів PrometheusКурс «Освітні інструменти критичного мислення»Сертифікат (60 акад.год)
Дударенко А.А. Шумко Т.П. Могильова Ю.Ю.2021Платформа масових відкритих онлайн-курсів PrometheusКурс «Критичне мислення для освітян»Сертифікат (30 акад.год)
Сухецька О.І. Квашук Л.І. Андрієнко І.М. Дударенко А.А. Шумко Т.П. Могильова Ю.Ю. Мазур Л.І.2021Платформа масових відкритих онлайн-курсів PrometheusКурс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти»Сертифікат (80 акад.год)
Мазур Л.І.2021Платформа масових відкритих онлайн-курсів PrometheusКурс «Культура толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх»Сертифікат
Пересунько І.О.2020Дистанційна академіяУчасть у вебінарі «Креативність і освіта:новий погляд і нові можливості»Сертифікат (2 акад.год)
Пересунько І.О.2020ГО «Центр сучасної педагогіки «Освітній маркер»Учасник Всеукраїнської онлайн педради «Сучасний учитель – дослідник, учений, письменник, актор, психолог, стратег і…»Сертифікат (4 акад.год)
Сухецька О.І.2021ВУМ onlineПройшла курс «Intelligent Listening, або Мистецтво Слухати»Сертифікат (3 акад.год)
Мазур Л.І.2021ВУМ onlineПройшла курс «Формування соціальної поведінкилюдей з інвалідністюв критичних ситуаціях»Сертифікат (3 акад.год)
Олійник О.Г. Хлипало М.І.2021ГО «ІППО»Участь у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «Використання технологій навчання в закладах середньої і професійної освіти» (Інклюзія. Корекційно-розвиткова робота)  Сертифікат  
Шумко Т.П.2021ГО «ІППО»Всеукраїнська наукова конференція «Спілкування та співпраця. Ключові уміння сучасного педагога»Сертифікат (15 акад.год)
Олійник О.Г.2021ГО «ІППО»Участь у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «Спілкування та співпраця. Ключові уміння сучасного педагога»Сертифікат  
Іванюк Г.П.2021ГО «ІППО»Всеукраїнська наукова конференція «Сучасна освіта:методологія, теорія, практика» (Організація роботи з дітьми з ООП. Інклюзія)Сертифікат (6 акад.год)
Іванюк Г.П.2021ГО «ІППО»Всеукраїнська наукова конференція «Освіта майбутнього: навчання із задоволенням» (STEAM-навчання впровадження офлайн і онлайн)Сертифікат (6 акад.год)
Сухецька О.І. Пересунько І.О. Шумко Т.П. Мазур Л.І. Могильова Ю.Ю.2021ГО «Львівський обласний центр гуманної педагогіки»Участь у Другій Міжнародній педагогічній стрітенській онлайн конференції «Освітнє Дитинство в 20-х рокіх ХХІ с.: виклики та можливості»Сертифікат (16 акад.год)
Хоменко Н.В. Пересунько І.О. Подлесна Т.В.2021ДЗВО «Університет менеджменту освіти» БО, БФ «Живи, Україно!»Участь в онлайн-семінарі «Реалізація парціальної програми «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на засадах християнських цінностей»Сертифікат (9 акад.год)
Ващенко А.В. Хоменко Н.В. Кравець Н.Т. Сухецька О.І. Іванюк Г.П. Трегубова Н.Ф. Бабенко Г.В. Хлипало М.І. Дударенко А.А. Шумко Т.П.2021ГО «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини»Участь у конкурсі «Кращі інклюзивні практики України-2021»Диплом проєкт- фіналіст конкурсу
Ващенко А.В. Хоменко Н.В. Хамелюк Л.В. Хлипало М.І.2021ГО «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти ХерсонщиниУчасть у Всеукраїнському фестивалі кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів»-2021Сертифікат