Конкурс-рейд «Увага!Діти на дорозі!»-2021

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму  на початку навчального року (з 01.09.2021 по 20.09.2021р.) у закладі дошкільної освіти №12 був проведений  конкурс-рейд  «Увага!Діти на дорозі!»

В рамках конкурсу було проведено ряд профілактичних заходів: заняття, з метою закріплення знань  ПДР та правил користування громадським транспортом , дидактична гра «Дорожні знаки», конкурс дитячих малюнків з правил безпеки дорожнього руху «Безпека дорожнього руху – це життя!», вікторина на знання правил дорожнього руху.

Вихованці в цікавій ігровій формі закріпили знання  про правила дорожнього руху, безпечну поведінку на вулиці, транспорті та  навчилися використовувати набуті знання в реальних умовах.

Дуже важливо, щоб діти  не лише запамꞌятали, а й розуміли необхідність дотримання правил дорожнього руху!