Конкурс – рейд “Увага! Діти на дорозі”

На початку навчального року (з 01.09.2020 по 18.09.2020р.) в закладі дошкільної освіти №12 був проведений  конкурс-рейд  «Увага!Діти на дорозі!»

В рамках конкурсу було проведено ряд профілактичних заходів: заняття, з метою закріплення знань  ПДР та правил користування громадським транспортом , дидактична гра «Дорожні знаки», конкурс дитячих малюнків з правил безпеки дорожнього руху «Безпека дорожнього руху – це життя!», вікторина на знання правил дорожнього руху.

Питання профілактики дорожньо-транспортного травматизму розглядались під час роботи з батьками вихованців (бесіди, консультації, поради, пам’ятки).

Протягом місячника діти закріпили знання про правила дорожнього руху, безпечну поведінку на вулиці та транспорті, навчилися використовувати набуті знання в реальних умовах. Такі заходи допомагають виховати у дошкільнят почуття відповідальності за власне життя та життя інших людей.