Пропагування досвіду роботи ЗДО №12

За матеріалами творчої групи педагогів закладу «Лялька-персона» в інклюзивному освітньому середовищі ЗДО» у складі: керівник Ващенко А.В.,завідувач;члени творчої групи: Хоменко Н.В., вихователь-методист;Сухецька О.І., Кравець Н.Т., Іванюк Г.П., Хлипало М.І., Шумко Т.П., Дударенко А.А., вихователі; Трегубова Н.Ф., асистент вихователя; Бабенко Г.В., практичний психолог,у спеціалізованому журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу» (№10,2021), який видається за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, надрукованна стаття «Лялька-персона в інклюзивному освітньому просторі: навчаємо дітей взаємодіяти» та розроблено мінікурс «Як використовувати ляльку-персону в роботі з дітьми інклюзивної групи».