Розклад освітньої діяльності з дітьми раннього віку групи № 1«Малятко» на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1.Онайомлення з соціумом+художня література

09.00-09.10

ІІ пол.дня

Фізкультура

Вівторок

1.Сенсорний розвиток

09.00-09.10

2.Малювання

9.20-9.30

Середа

1.Розвиток мовлення і  культура мовленнєвого спілкування

09.00-09.10

2. ІІ пол.дня

Музика

15.20-15.30

Четвер

1.Ознайомлення з природним довкіллям

9.00-9.10

ІІ пол.дня

Фізкультура

Пʼятниця

1.Музика 9.10-9.20

2.Ліплення+сенсорний розвиток

09.20-09.30

Розклад освітньої діяльності з дітьми раннього віку групи№ 3«Ластівка» на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1.Онайомлення з соціумом+художня література

09.00-09.10

ІІ пол.дня

Музика

15.20-15.30

Вівторок

1.Сенсорний розвиток

09.00-09.10

ІІ пол.дня

Фізкультура

Середа

1.Розвиток мовлення і  культура мовленнєвого спілкування

09.00-09.10

2. Малювання

9.20-9.30

Четвер

1.Ознайомлення з природним довкіллям

09.00-09.10

ІІ пол. дня

Фізкультура

Пʼятниця

1.Ліплення+сенсорний розвиток

09.00-09.10

ІІ пол.дня

Музика

15.20-15.30

Розклад освітньої діяльності з дітьми раннього віку групи № 7«Пізнайко» на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1.Онайомлення з соціумом+художня література

09.00-09.10

ІІ пол.дня

Фізкультура

Вівторок

1.Музика

 8.55-9.05

2.Сенсорний розвиток

09.15-09.25

Середа

1. Розвиток мовлення і  культура мовленнєвого спілкування

09.00-09.10

2.Малювання

09.20-09.10

Четвер

1.Ознайомлення з природним довкіллям

09.00-9.10

ІІ пол.дня

Фізкультура

Пʼятниця

1.Ліплення+сенсорний розвиток

09.00-09.10

2.Музика 9.30-9.40

Розклад освітньої діяльності з дітьми молодшого дошкільного віку групи № 10«Джерельце »на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1.Ознайомлення з природним довкіллям+розвиток мовлення

8.55-09.10

2.Фізкультура

09.20-09.35

Вівторок

1. Музика

09.10-09.25

2.Розвиток мовлення + (ознайомлення з соціумом 4 т.)

09.35-09.50

Середа

1. Фізкультура

9.00-9.15

2.Логіко-математичний розвиток

09.25-09.40

ІІ пол. дня

Художня література + (ознайомлення з соціумом 1-3т.)

Четвер

1.Музика

8.55-9.10

2. Малювання

09.20-09.35

ІІ пол. дня

Конструювання

Пʼятниця

1. Ліпка/аплікація

09.00-09.15

2.Ознайомлення з соціумом

09.25-09.40

ІІ пол. дня Фізкультура

Розклад освітньої діяльності з дітьми молодшого дошкільного віку групи № 12«Капітошка» на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1. Музика

8.55-9.10

2.Ознайомлення з природнім довкіллям+розвиток мовлення

9.20-9.35

Вівторок

1.Логіко-математичний розвиток

9.00-9.15

2.Фізкультура

9.45-10.00

Середа

1.Музика

8.55-9.10

2. Малювання

9.20-9.35

ІІ пол. дня

Художня література+(ознайомлення з соціумом 1-3т.)

Четвер

1.Фізкультура

9.00-9.15

2.Розвиток мовлення+(озн. з соціумом 4 т.)

 09.25-9.40

ІІ пол. дня

Конструювання

Пʼятниця

1.Ознайомлення з соціумом

09.00-09.15

2. Ліпка/аплікація

09.25-9.40

ІІ пол. дня

Фізкультура

Розклад освітньої діяльності з дітьми середнього дошкільного віку групи № 2«Ромашка» на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1.Фізкультура

8.55-9.15

2.Ліпка/аплікація

09.25-9.45

ІІ пол. дня

Художня література+(ознайомлення з соціумом 1-3т.)

Вівторок

1.Малювання

8.55-9.15

2. Музика

09.30-9.50

ІІ пол. дня

Конструювання

Середа

1. Логіко – математичний розвиток

09.00-9.20

2.Ознайомлення з соціумом

 09.30-09.50

ІІ пол. дня

Фізкультура

Четвер

1.Музика

09.15-09.35

2. Розвиток мовлення+(озайомлення з соціумом 4 т.)

9.45-10.05

Пʼятниця

1.Ознайомлення з природним довкіллям+розвиток мовлення

9.00-9.20

2. Фізкультура

9.35-9.55

Розклад освітньої діяльності з дітьми середнього дошкільного віку групи № 4«Сонечко»на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1. Музика

09.15-09.35

2. Ліпка/аплікація

9.55-10.15

ІІ пол. дня

Художня література+(ознайомлення з соціумом 1-3т.)

Вівторок

1. Фізкультура

8.55-9.15

 2. Логіко – математичний розвиток

09.25-09.45

ІІ пол. дня

Конструювання

Середа

1. Малювання

8.55-9.15

2.Музика

09.15-09.35

ІІ пол. дня

Фізкультура

Четвер

1.Розвиток мовлення+(ознайомлення з соціумом 4 т.)

8.55-9.15

2.Фізкультура

9.20-9.40

Пʼятниця

1.Ознайомлення з природним довкіллям+розвиток мовлення

9.00-9.20

2.Ознайомлення з соціумом

9.30-9.50

Розклад освітньої діяльності з дітьми середнього дошкільного віку групи № 11«Веселка» на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1. Ліпка/аплікація

09.00-09.20

2.Музика

09.40-10.00

ІІ пол. дня

Худ.література+(ознайомлення з соціумом 1-3т.)

Вівторок

1. Розвиток мовлення+(ознайомлення з соціумом 4 т.)

8.55-9.15

2.Фізкультура

9.20-9.40

ІІ пол. дня

Конструювання

Середа

1. Логіко-математичний розвиток

09.00-09.20

2. Музика

09.40-10.00

ІІ пол. дня

Фізкультура

Четвер

1. Малювання

8.55-9.15

2.Фізкультура

10.45-10.05

Пʼятниця

1.Ознайомлення з природним довкіллям+розвиток мовлення

09.00-9.20

2.Ознайомлення з соціумом

9.30-9.50

Розклад освітньої діяльності з дітьми старшого дошкільного віку групи № 5 «Світлячок»на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1. Розвиток мовлення+(ознайомлення з соціумом 4 т.)

09.00-09.30

2.Фізкультура

9.40-10.10

ІІ пол. дня

Конструювання+ (логіко-математичний розвиток

Вівторок

1. Ознайомлення з соціумом

 9.00-9.30

2.Ліплення

9.55-10.20

3.Музика

10.25-10.55

Середа

1.Логіко-математичний розвиток

8.55-9.25

2.Ознайомлення з природним довкіллям+ ознайомлення із соціумом

9.35-10.05

3.Фізкультура

10.10-10.40

Четвер

1.Грамота

 9.00-9.30

2. Музика

10.05-10.35

3. Аплікація

10.55-11.20

Пʼятниця

1. Художня література+ (ознайомлення з соціумом 1-3 т.)+

(ознайомлення з природним довкіллям 2-4т.) 09.00-09.30

2.Малювання+ (ознайомлення з природним довкіллям 1-3т.)

09.45-10.15

ІІ пол. дня

Фізкультура

Розклад освітньої діяльності з дітьми старшого дошкільного віку  групи № 6 «Подоляночка»на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1.Розвиток мовлення+(ознайомлення з соціумом 4 т.)

09.00-09.30

3.Музика

10.35-11.05

ІІ пол. дня

Конструювання+(логіко-математичний розвиток

Вівторок

1.Ліплення

9.20-9.50                                               

2.Фізкультура

10.05-10.35

3. Ознайомлення із соціумом

10.40-11.05

Середа

1.Логіко-математичний розвиток

9.00-9.30

2.Музика

10.35-11.05

ІІ пол. дня

Фізкультура

Четвер

1.Грамота

 8.55-9.25

2. Ознайомлення з природним довкіллям+  ознайомлення із соціумом

09.30-10.00

3. Аплікація

10.10-10.50

Пʼятниця

1.Фізкультура

9.00-9.30

2.Художня література+ (ознайомлення з соціумом 1-3 т.)+

(ознайомлення з природним довкіллям 2-4т.) 9.40-10.10

3.Малювання+(озайомлення з природним довкіллям 1-3т.)

10.20-10.50

Розклад освітньої діяльності з дітьми логопедичної групи № 8 «Ягідка»на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1.Ознайомлення з соціумом + художня література

 09.00-09.30

2.Ознайомлення з природним довкіллям

9.35-10.05

3.Фізкультура 10.15-10.45

Вівторок

1.Логопедичне

 09.00-09.30

2.Музика 09.55-10.20

3. Ліплення

10.40-11.05

ІІ пол. дня

Конструювання+(логіко-математичний розвиток)

Середа

1.Логопедичне

 8.55-9.25

2.Фізкультура 9.30-10.00

3.Аплікація (озайомлення з пиродним довкіллям 1-3т.)

10.05-10.35

ІІ пол. дня

Ознайомлення із соціумом(ігровий тренінг)

Четвер

1.Логопедичне + грамота

09.00-09.30

2.Музика   9.35-10.00

3. Логіко-математичний розвиток

10.10-10.50

Пʼятниця

1.Логопедичне

 09.00-09.30

2.Розвиток мовлення

 09.40-10.10

3.Малювання+(ознайомлення з соціумом 1-3 т.)+(ознайомлення з природним довкіллям 2-4т.)

10.55-11.20

ІІ пол. дня  Фізкультура

Розклад освітньої діяльності з дітьми логопедичної групи № 9 «Краплинка»на 2020 / 2021 навчальний рік

Понеділок

1.Ознайомлення з соціумом+ художня література

 09.00-09.30

2.Музика  10.05-10.30

3.Малювання+(ознайомлення з соціумом 1-3 т.)+(ознайомлення з природним довкіллям 2-4т.)

10.40-11.05

Вівторок

1.Логопедичне

 09.00-09.30

2.Ознайомлення з природним довкіллям

09.40-10.10

3.Фізкультура   10.40-11.05

ІІ пол. дня

Конструювання+(логіко-математичний розвиток)

Середа

1.Логопедичне

 09.00-09.30

2.Музика   10.05-10.30

3. Аплікація(ознайомлення з природним довкіллям 1-3т.)

10.40-11.10

ІІ пол. дня

Ознайомлення із соціумом (ігровий тренінг)

Четвер

1.Логопедичне+ грамота

09.00-09.30

2.Ліплення

9.40-10.05

2. Логіко-математичний розвиток

10.10-10.40

ІІ пол. дня  Фізкультура

Пʼятниця

1.Логопедичне

 8.55-9.25

2.Розвиток мовлення

 09.30-10.00

3.Фізкультура 10.05-10.30