Семінар-практикум «STREAM – освіта дошкільнят:формуємо інженерне мислення»

02.12.2020 року у ЗДО №12 відбувся семінар-практикум на тему «STREAM – освіта дошкільнят:формуємо інженерне мислення”, під час якого  були розглянуті актуальні питання щодо змісту STREAM-освіти дошкільників.

До уваги учасників семінару було представлено  презентацію: «STREAM -освіта – новий інтеграційний підхід до розвитку, навчання і виховання дітей”. Педагоги ознайомились з перевагами STREAM-освіти дітей дошкільного віку, а саме: інтеграція за темами та формами діяльності, використання знань у повсякденному житті, розвиток критичного мислення та вміння вирішувати проблеми, надання впевненості у власних силах, комунікація та командна робота, розвиток інтересу до технічних дисциплін, креативні та інноваційні підходи до проектування, моделювання, конструювання, підготовка до технологічних інновацій у житті.

Педагоги поповнили знання про нетрадиційні методи і прийоми освітньої роботи з дітьми дошкільного віку, розвинули пізнавальний інтерес та бажання поповнювати і вдосконалювати свої знання та практичні навички для подальшої успішної роботи в умовах сучасного закладу дошкільної освіти.