Тиждень Безпеки дорожнього руху в ЗДО №12

З метою  закріплення  правил дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити дошкільників приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків,  уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховання бережливого ставлення до свого життя в ЗДО №12  17.05.-21.05.2021 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Робота з ознайомлення вихованців з правилами дорожнього руху здійснювалась за комплексним підходом: проводились тематичні заняття, цікаві практичні заняття-тренінги,  бесіди, дидактичні і сюжетно-рольові ігри на теми – «Азбука автомобільних доріг», «Безпечні та небезпечні вулиці й дороги», «Знаки дорожньої безпеки», моделювались ігрові ситуації, читались дітям твори художньої літератури з даної теми.

Враження від проведеної роботи діти передали у своїх малюнках, які були представлені на виставці дитячих робіт «Безпека дорожнього руху – це життя!»