Тиждень пам’яті В. Сухомлинського

З метою вшанування пам’яті великого педагога-мислителя, сприяння впровадженню в практику педагогічної діяльності, ідей, принципів та розробок гуманної педагогіки, практичної реалізації та широкої пропаганди творчої спадщини класика світової педагогіки В.О. Сухомлинського у  період  з 21 по 25  вересня  2020  року  у  дошкільному навчальному закладі № 12 проведено Тиждень  пам’яті В.О. Сухомлинського.

Протягом тижня велика увага приділялася  роботі з дітьми:

проведення занять мислення у природі за творами В.О.Сухомлинського, хвилинок-милування природою, хвилинок – цікавинок, хвилинок – роздумів за творами В.Сухомлинського, цикл бесід з дітьми на морально – етичні теми «Все починається з добра» (за сторінками творів В.Сухомлинського), створення колажу з дитячих малюнків «Ілюстрації до оповідань та казок В.Сухомлинського»

Родини вихованців також були активними учасниками проведення Тижня пам’яті В.О.Сухомлинського. Було виготовлено книжечки власними руками «У кожній казці –  мудрості перлина»(з спільних малюнків-ілюстрацій дітей та батьків за казками та оповіданнями В.Сухомлинського.

Тиждень В.Сухомлинського закінчився, проте його ідеї та багата педагогічна спадщина продовжують жити та втілюватися у щоденній роботі з дошкільниками.