Тиждень психології “Формування копінг-стратегій у дошкільнят та їх відповідальних дорослих”

ПОНЕДІЛОК 18.04.

Вправа: «Де я зараз?»

Психологічна просвіта: «Як потурбуватися про себе? 5 порад батькам»

Вправа: «Стратегія приборкання тривоги»

ВІВТОРОК 19.04.

Психологічна просвіта: «Ознаки стресового стану малюка при порушенні його психологічної безпеки»

Сенсорна гра «Малюнок на спині»

СЕРЕДА 20.04

Психологічна просвіта: «Перша психологічна допомога дітям від рідних»

Вправа для дітей і дорослих: «Дерево сили»

ЧЕТВЕР 21.04

Рекомендації для батьків: «Як допомогти дитині з РАС в умовах війни»

П’ЯТНИЦЯ 22.04.

Психологічна просвіта: «Способи зниження стресу»

Отже, цього тижня ми з вами розглядали різоманітні копінг-стратегії задля плекання психологічної пружості. Давайте підведемо підсумок, що це і для чого знадобиться у житті.

Тож, копінг-стратегія – засоби управління діючим стрес-чинником, які виникають як відповідь особистості на загрозу. У теорії копінг-поведінки виокремлюють базисні копінг-стратегії, до яких належать «розв’язання проблем», «пошук соціальної підтримки» та «уникання».

Психологічна пружність – це здатність адаптуватися  в складних умовах; здатність відновлювати фізичне і психічне здоров’я після стресових та травмівних подій.

Тож, бажаю нам всім мирного неба у вільній державі. Бережіть себе як фізично так і психологічно.