«Тиждень французької весни в Україні»

Традиційно  навесні в ЗДО №12 було проведено «Тиждень французької весни в Україні». Заходи щодо відзначення французької весни, спрямовані на популяризацію французької культури та мистецтва.

В рамках тижня  педагоги знайомили дошкільників  із творчістю французьких письменників та їх творами. Діти уявили себе справжніми художниками-ілюстраторами, проявили неповторність, креатив та намалювали власні ілюстрації до творів французького письменника Шарля Перро. Вихованці закладу із задоволенням грали в ігри та виконували завдання за сюжетами французьких казок з використанням  інтерактивної дошки. Фінальним акордом «Тижня  французької весни» стала захоплююча гра-квест «Мандрівка в чарівну країну казок Шарля Перро». Під час квесту старші дошкільники зустрілися з Попелюшкою, Сплячою красунею, Котом у чоботях, Хлопчиком-мізинчиком, Червоною шапочкою. Казкові герої підготували для дітей цікаві завдання, які вони із задоволенням виконували.

А потім влаштували свій справжній бал і закружляли у ніжному вальсі під французьку мелодію.

oznor