Чинні освітні програми рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання у закладах дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році

Чинні освітні програми  рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання у закладах дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році:

*Впевнений старт. Освітня програма для дітей молодшого дошкільного віку (за загальною науковою редакцією Тамари Піроженко)

*Впевнений старт. Освітня програма для дітей середнього дошкільного віку (за загальною науковою редакцією Тамари Піроженко)

*Впевнений старт. Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку (автори–Наталія Гавриш, Тамара Піроженко, Олена Хартман, Антоніна Шевчук, Олексій Рогозянський)

*Дитина в дошкільні роки. Комплексна освітня програма.

(науковий  керівник –  Катерина Крутій.)

*Українське дошкілля. Програма розвитку дитини дошкільного віку.(автор – Олександра Білан)

*Соняшник. Комплексна програма розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку.(автор – Любомира Калуська)

*Я у світі. Програма розвитку дитини від народження до шести років (за загальною науковою редакцією Олени Кононко)

*Стежина. Комплексна альтернативна освітня програма для дошкільних навчальних закладів, що працюють за вальдорфською педагогікою (автори – Алла Гончаренко, Наталія Дятленко)