Чинні освітні програми рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання у закладах дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році

Чинні комплексні освітні програми  рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання у закладах дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році:

*Українське дошкілля. Програма розвитку дитини дошкільного віку.(Білан О.І., Возна Л.М., Массименко О.Л. та ін.)

*Соняшник. Комплексна програма розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку.(Калуська Л.В.)

*Впевнений старт. Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку (Гавриш Н.В.,Піроженко Т.О, Хартман О.Ю., Шевчук А.С., Рогозянський О.С.)

*Я у світі. Програма розвитку дитини від народження до шести років (за загальною науковою редакцією Кононко О.Л.)

*Впевнений старт. Освітня програма для дітей середнього дошкільного віку (за загальною науковою редакцією Піроженко Т.О.)

*Стежина. Комплексна альтернативна освітня програма для дошкільних навчальних закладів, що працюють за вальдорфською педагогікою (Гончаренко А.М., Дятленко Н.М.)

*Впевнений старт. Освітня програма для дітей молодшого дошкільного віку (за загальною науковою редакцією Піроженко Т.О.)

*Дитина. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років(науковий керівник Огневʼюк В.О.)

*Стежини у Всесвіт. Комплексна програма для дітей раннього та передшкільного віку. (науковий  керівник –  Крутій К.Л.)