Великдень

Напередодні Великодня в ЗДО №12 пройшли тематичні заходи.

З метою уточнення та закріплення   знаннь дітей про традиції та звичаї українського народу; розвитку духовно-морального потенціалу дітлахів проводились бесіди, інтегровані  пізнавальні заняття  на тему: «Свято світлої Пасхи». Найцікавішою формою роботи для дітей було створення власних писанок на пасок за допомогою малювання, аплікування та ліплення. Деякими з своїх виробів вихованці прикрасили територію ЗДО. Особливої уваги заслуговує тематична розвага «Великодня казочка», яка була проведена для вихованців середньої групи «Веселка» (виховательки: Шклярук О.В., Черній Н.А., асистент вихователя Гаєвська Н.М.). Усі учасники дійства отримали нові враження та незабутні емоції.

Кухарі закладу пофарбували крашанки та випекли смачні пасочки, якими із задоволенням смакували усі вихованці.