Загальноміська акція «Хатинка для пернатого друга»

З метою виховання у дітей екологічної свідомості, чуйності, гуманного та відповідального ставлення до птахів вихованці ЗДО №12 взяли участь у загальноміській акції «Хатинка для пернатого  друга». Метою благодійного заходу є виготовлення годівничок та забезпечення птахів кормом для полегшення їх  життя у зимовий період.

Діти із великим задоволенням виготовляли годівнички разом з вихователями в садочку та батьками вдома, адже до акції приєдналися і сімї наших вихованців. Дошкільники дбають про те, щоб годівнички були естетичними та затишними для птахів,  щоб в них був свіжий та смачний корм.Це виховує у дітей почуття відповідальності, адже гасло акції “Ставлення до тварин та птахів-показник морального здоровꞌя нації”