Міжнародний День дарування книг в ЗДО №12

14 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний День дарування книг (International Book Giving Day) або  День Буккросингу. Це добровільна ініціатива, яка започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books Еммі Бродмур. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книжку бібліотеці, другу, членам родини, дітям.  Педагогічний колектив ЗДО № 12 разом з вихованцями та їх батьками, також вирішили долучитися до цієї гарної традиції. Діти  з радістю поділилися своїми книгами з друзями, поповнили куточки книги своєї вікової групи та шафу Буккросингу закладу. Вихованці логопедичної групи №9 «Краплинка» обмінялися книгами, які виготовили своїми руками. Незважаючи на популярність ґаджетів у сучасному житті, книга завжди є і буде найкращим другом для малечі.