Правила поведінки здобувачів освіти в закладі освіти

Для педагогів

– Педагоги мають приходити на роботу вчасно: за 10 хвилин до початку

– Педагоги повинні дотримуватись офіційно-ділового дрес-коду, мати охайний вигляд та змінне взуття.

– Педагоги несуть відповідальність за зберігання власних мобільних телефонів та інших персональних речей.

– Педагогам користуватися мобільним телефоном під час освітнього процесу заборонено, якщо цього не потребують обставини (тема заняття, надзвичайний випадок, потреба зробити фото).

– Педагоги мають вирішувати конфлікти між дітьми, батьками, використовуючи позитивні стратегії.

-Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм;

-Відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля.

Для батьків

– Батьки мають знати правила для дітей та сприяти їх виконанню.

– Батьки повинні вчити дітей вирішувати конфлікти, використовуючи позитивні стратегії задля отримання виграшних результатів.

– Якщо дитина захворіла, батьки мають повідомити про це вихователя.

– Батьки мають забезпечити вчасний прихід дитини до закладу: не пізніше 9.00

– Батьки слідкують за тим, які речі дитина бере до закладу та не мають претензій щодо їх пошкодження.

– Забирати дітей можуть батьки або довірені особи (повнолітні), вказані в заявах. Задля безпеки ваших дітей заяви, висловлені усно чи телефоном, не приймаються